תוקף נוכחי לתנאי השימוש 18.1.2020

תודה שבחרת לגלוש לאתר www.hamashkifa.com  של חברת "המשקיפה אופטיקה בע"מ" (בהמשך המסמך ובשם הנוחות פשוט נשתמש בשם המשקיפה)

לפני השימוש בכל אחד מהשירותים, אנא קראו את תנאי השימוש האלו. אנו נשתמש לחילופין בלשון זכר, רבים או נקבה אך בזאת משום לפגוע במי מכם אלא לשם הנוחות

חומרים אלה מכילים תנאים, כללים והנחיות נוספות הקשורים לשימוש שלך בשירותים. כאשר אתם משתמשים בשירותים, אתם מסכים לתנאים אלה, ולכן אנא אל תשתמשו בשירותים אם אינכם מסכימים לכך. בחלקים מסוימים של השירותים עשויים להיות תנאים אחרים, הנחיות, או כללים, ואם אתם עושים שימוש בחלקים אלו, התנאים הנוספים יחולו גם.

בכל מקרה של אי הבנה או שאלה אל תהססו ליצור עימנו קשר בoffice@www.hamashkifa.com או התקשרו – 03-6797655

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן ולשנות את תנאי השימוש הללו בכל עת. בכל פעם שנעשה זאת נשנה את תאריך העדכון בראש העמוד. אנא עיברו על התנאים באופן קבוע כי ברגע שפירסמנו את השינויים בתנאי השימוש, המשך השימוש שלכם מהווה הסכמה לתנאים המתוקנים.

מונחים בסיסיים שיסייעו לנו להבין אחד את השני:

 1. המשקיפה – חברת המשקיפה אופטיקה בע"מ חפ 515976397
 2. האתר – אתר האינטרנט www.hamashkifa.com.
 3. המוצרים – מוצרי האופטיקה ובכלל זה המסגרות, העדשות ועדשות המגע המופיעים באתר ומוצעים למכירה.
 4. זמן אספקת הסחורה: יום אספקת הסחורה – היום בו נמסרה הסחורה ליעד המבוקש על ידי הלקוחה

 א) דואר רשום למשלוח הסחורה: עד 14 ימי עסקים, בכפוף לדואר ישראל

  ב) דואר שליחים בגוש דן של חברת שליחויות : עד 2 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה באתר

  ג) דואר שליחים של דואר ישראל מחוץ לגוש דן: עד 5 ימי עסקים

 1. כתובת למשלוח דואר – הכתובת שציינה המזמינה ככתובת למשלוח הזמנות.
 2. המועד המבוקש לאספקת הסחורה – המועד שציינה המזמינה כמועד בו היא מעדיפה שתסופק לה הסחורה.
 3. יום ביצוע ההזמנה – היום בו חברת האשראי העניקה אישור לעסקה שביצעה המזמינה.
 4. ימי עסקים – ימי חול, ראשון עד חמישי, לא כולל שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד.

כללי

 1. האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת מסגרות ראייה עם ובלי מרשם אופטי, משקפי שמש עם או ללא מרשם אופטי וכן מוצרים אופטיים משלימים.
 2. לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של המשקיפה במייל [email protected] או בטלפון מס' 03-6797655.
 3. תקנון זה הינו הבסיס החוקי לשימוש כלשהוא באתר – כולל גלישה ו/או הזמנות באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין המשקיפה לבין הגולשת באתר ו/או המזמינה דרך האתר.
 4. כל המבצעת הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהירה, כי עם ביצוע הפעולה היא קראה תקנון זה, וכי היא מסכימה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או המשקיפה ו/או הנהלת האתר ו/או המשקיפה ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.
 5. המשקיפה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.
 6. מחירי המוצרים כוללים מע״מ על פי חוק.
 7. רישומי המחשב של המשקיפה בלבד, בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לאמיתות הפעולות.
 8. תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. מוסכם ומובהר, כי המשקיפה תעשה את מירב המאמצים על מנת להציג תמונות הממחישות ככל האפשר את המוצר הממשי.
 9. המשקיפה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל המסגרות, הדגמים ו/או המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר.
 10. המשקיפה עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והמשקיפה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.
 11. כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע״מ, על פי חוק, ואינם כוללים דמי משלוח או עלות ייצור עדשות לפי מרשם אופטי, במקרים בהם הוזמן מרשם כזה.
 12. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, תחויב הלקוחה לפי המחירים המעודכנים.
 13. הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות, גם במסגרת של מועדון לקוחות או מבצעי אד-הוק. הנהלת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.
 14. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולרי, טאבלטים או כל אביזר אחר ממנו ניתן לגלוש). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
 15. בעת עדכון סל הקניות, המשקיפה שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת ללקוחה אודות הסל הנטוש, באמצעות שליחת מייל לכתובת שהוזנה. 
 16. בעת הרשמה לאתר, מוצעת אפשרות הרשמה לדיוורים הרשמיים של האתר (ניוזלטרים), העושים שימוש בכתובת המייל אותו הסכימה הגולשת למסור. במקרה ותרצי להיות מוסרת מרשימת התפוצה ולא לקבל מיילים ניתן לעשות זאת באמצעות לינק המופיע בניוזלטר או באמצעות פנייה בטלפון או במייל המופיעים בדף "צור קשר".
 17. הרישום לאתר מוגבל ביצירת חשבון יחיד לכל גולשת. המשקיפה שומרת לעצמה את הזכות להסיר חשבונות כפולים.
 18. תנאי המימוש של קופונים או מבצעים מתחלפים מפורטים בסופו של עמוד התקנון.

הרשמה לאתר המשקיפה וביצוע הזמנות דרך האתר 

 1. רכישת המוצרים באתר המשקיפה תתבצע על ידי לקוחה רשומה באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר. למען הסר ספק, מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.
 2. הנהלת האתר לא תעשה בפרטי הלקוחה כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר.
 3. על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, המשקיפה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, תחוייב הלקוחה בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
 4. הזמנה כאורח/ת – האתר מאפשר לגולשת להזמין כאורח ללא רישום מוקדם. עם זאת, במידה והלקוחה ביצעה הזמנה כאורחת ולאחר מכן ביקשה להחזיר את ההזמנה – על מנת שיתאפשר לרשום זיכוי עבורה, יווצר חשבון זמני אליו יוזן הזיכוי. במידה והלקוחה מעוניינת בהחזר כספי וזכאית לו ע"פ תקנון משלוחים והחזרות, החזר שכזה יינתן על חשבון הזיכוי. 
 5. עם ביצוע ההזמנה ע״י הלקוחה תבצע המשקיפה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע״י חברות האשראי, תישלח הודעה על כך ללקוחה שהעסקה אכן אושרה.
 6. פרטי ההזמנה כפי שהזינה הלקוחה בטופס ההזמנה ורישום העסקה במחשבי המשקיפה יהוו ראייה חלוטה וסופית לנכונות דרך הפעולה.
 7. במקרה בו לא אושרה העסקה ע״י חברת האשראי, תקבל מבצעת הפעולה הודעה מתאימה על כך והיא תידרש למסור אמצעי תשלום אחר. 
 8. אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר אכן קיים במלאי מחסני המשקיפה במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. אך במידה ולא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא המשקיפה מחויבת במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'. האמור הנו בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוחה כל סכום ששילמה במידה ואכן שילמה לחברה ו/או תבטל המשקיפה את החיוב במידה ובוצע. יש להדגיש ולהבהיר, כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוחה לא תהא טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם לחברה על ידי הלקוחה.
 9. לקוחה רשאית להזמין מוצר ולבחור יעד למשלוח באמצעות סימון היעד בטופס ההזמנה. היעד האחרון שבחרה הלקוחה יישמר במאגר אתר המשקיפה כיעד המבוקש של הלקוחה למשלוחים עתידיים.
 10. המשקיפה רשאית שלא לאשר הזמנה של לקוחה מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי כמו במקרים בהם: א) בעת ההרשמה, נמסרו פרטים לא מדוייקים ו/או שגויים ב) באם בוצע מעשה הפוגע באתר, בעובדי המשקיפה או בצדדים שלישיים כלשהם לרבות לקוחות אחרים, ספקים וכיו"ב. ג) באם בוצע מעשה המפר את חוקי מדינת ישראל או מעשה המקל ומאפשר עשיית מעשה הנוגד את חוקי המדינה ד) באם בוצעה הפרה של תנאי השימוש והמדיניות של האתר ה) באם קיים חוב כספי להמשקיפה או לחברות הקשורות בה, והחוב טרם נפרע ו) באם אמצעי התשלום, לרבות כרטיס אשראי, נחסם לתשלום או הוגבל לתשלום מסיבה כלשהיא.
 11. לאחר שנמסרו הפרטים והסכמת הלקוחה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, רשאית הנהלת אתר המשקיפה, אך לא חייבת, להציג או לשלוח ללקוחה עדכונים באמצעות חשבונה באתר או באמצעות הדואר האלקטרוני. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, מבצעים, חידושים באתר, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ'ב – 1982.11.
 12. לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל הנהלת האתר.
 13. אם יתברר שכרטיס האשראי של הלקוחה אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, או שחברת פייפאל Paypal (או כל שירות ארנק אלקטרוני זמין אחר) אינה מכבדת את החיוב, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי שבידי המשקיפה, הנהלת האתר תיצור קשר עם הלקוחה לשם השלמת העסקה או ביטולה.
 14. בתשלום באמצעות חשבון פייפאל תתבקש הלקוחה להזין את פרטי חשבונה הקיים באתר פייפאל, או תוכל לבחור לפתוח חשבון פייפאל. אם החליטה הלקוחה לשלם באמצעות חשבון פייפאל, המשקיפה תוכל לגבות את התשלום עבור המוצרים רק לאחר קבלת אישור מפייפאל. השימוש וקבלת האישור כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של פייפאל, ולא של האתר.

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

 1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק).
 2. בנוגע למשקפי ראיה ולהזמנת עדשות ראיה אנו פועלים תחת התקנות להגנת הצרכן הקובעות:

  תקנות ביטול עסקה לא חלות על משקפי ראייה אם אינם נמכרים באריזה סגורה שלא נפתחה. כמו כן, לא קמה לצרכן זכות חרטה מכוח תקנות ביטול עסקה, במוצר שהוזמן עבורו במיוחד על כן יש לבדוק את מדיניות של בית העסק לעניין ביטול עסקה. זאת ועוד, בתחום משקפי הראיה, מכיוון שמדובר במוצר בהזמנה מיוחדת, על פי החוק, לא ניתן לבטל את העיסקה. 

 3. בידי המזמינה (ולא הנמענת) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן: כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.

א) ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוחה לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוחה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.

ב) במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה ולאחר קבלת הסחורה חזרה במצב תקין במחסני המשקיפה, יינתן זיכוי כספי מלא. עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי).

ג) המשקיפה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שהוחזרה.

ד) ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית,  תוך 14 יום מיום קבלתו.

ה) זכאות לזיכוי כספי מותנית בזמן של עד חודש (לכל המאוחר) מיום ביצוע העסקה באשראי/ פייפאל.

 1. במקרים של פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות, לא יוענק זיכוי כספי.
 2. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלות כרטיסי דיירקט זכאיות לקבלת זיכוי באתר בלבד.

אספקה ומשלוחים 

 1. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות או באמצעות שירות דואר רשום של דואר ישראל, במסגרת זמן האספקה שמצויין באתר, בכפוף לאילוצים של ספק המשלוחים שנבחר
 2. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת הפריטים שבחרה הלקוחה לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של עסקה בתשלומים, ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.
 3. במשלוחים באמצעות שליחים שאינם של דואר ישראל, יבוצע תיאום מראש, טרם מסירת ההזמנה. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך 3 ימי עסקים. במידה ומדובר על יישובים רחוקים – זמן האספקה עלול לחרוג מ-3 ימי עסקים.
 4. משלוח בדואר רשום – זמן השילוח תלוי בדואר ישראל, על פי רוב מחוייב הדואר למסור חבילה בדואר רשום עד 14 ימי עסקים לכל היותר.
 5. במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תישלח באמצעות דואר רשום. צוות המשקיפה יעשה מאמץ ליידע את הלקוח על שיטת המשלוח
 6. המשקיפה אינה אחראית על עיכובים של חברות השילוח השונות.
 7. האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או חברת המשלוחים. המשקיפה רשאית אך לא מתחייבת לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום טלפוני מראש. לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה חייבת המשקיפה לספקה.
 8. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.
 9. ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוחה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.

אחריות המשקיפה 

 1. המשקיפה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר או עקיף שיגרם למשתמשת ו/או לגולשת ו/או למזמינה ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא  – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז המשקיפה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.
 2. המשקיפה עושה כל שביכולתה כדי להציג מידע מדוייק אודות המוצרים והשירותים. במידה ונפלה טעות סופר בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את המשקיפה ו/או את הנהלת האתר.
 3. תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, לבין הפריטים הנמכרים בפועל.
 4. בכל מקרה לא תישא המשקיפה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
 5. המשקיפה אינה אחראית לשימוש שתעשה הלקוחה ו/או המזמינה שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או המשקיפה.
 6. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות התקשורת שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.
 7. הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחה סבורה כי המוצרים שרכשה באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בטלפון במייל [email protected] או בטלפון 03-6797655.

זכויות יוצרים

 1. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של המשקיפה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר,
 2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב מסגרות, תמונות המסגרות וכיוצא בזאת, בלא קבלת רשותה של המשקיפה מראש ובכתב.
 3. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.
 4. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן).
 5. השם 'המשקיפה' וכן שם המתחם (domain name) של האתר – hamashkifa.com, הינם סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של המשקיפה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.
 6. ככל שיש סימני מסחר (לרבות תמונות, שרטוטים וכדומה) שנמסרו לפרסום על ידי החברות המציעות מוצרים ושירותים למכירה באתר, כי אז סימני המסחר הנם רכושן של אותן חברות ואין להשתמש בהם ללא הסכמתן.
 7. כל התוכן המילולי, אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של המשקיפה ובעלי המשקיפה. 
 8. יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.
 9. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו'ב, לכל מטרה אחרת.
 10. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.
 11. אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה.
 12. אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת – המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.

מדיניות פרטיות, מאגר מידע ודיוור ישיר

 1. הפרטים האישיים שיימסרו על ידי הגולשת או הלקוחה במסגרת מילוי טופס ההרשמה יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של המשקיפה.
 2. המשקיפה לא תמסור את פרטיי הנרשמת, אלא בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: (א) אם תידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין; (ב) אם תקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדה בגין פעולות שבוצעו על ידי הנרשם ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הנרשם לבין חברה; (ג) אם תארגן המשקיפה את פעילותה במסגרת גוף אחר- וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילותה עם פעילותו של גוף אחר – המשקיפה תהיה זכאית להעביר לגוף האחר הנ"ל את פרטי הנרשם ובלבד שהגוף האחר יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו. (ד) אם תועלה טענה או יתעורר אצל המשקיפה החשד כי ביצע הנרשם מעשה ו/או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם. (ה) אם תועלה טענה או יתעורר אצל המשקיפה חשד כי הנרשם ביצע שימוש לצורך ביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או כדי לאפשר, להקל, לסייע ו/או לעודד את ביצועו של מעשה כזה; (ו) אם תועלה טענה או יתעורר אצל המשקיפה החשד כי הפר הנרשם איזה מתנאי התקנון ו/או כל הסכם עם חברה ו/או עם מי מטעמה; (ז) אם וככל שהדבר יידרש לצורך פעילות המשקיפה, כגון העברת פרטים לעובדים, לקבלני משנה ולגופים אחרים השותפים או המעורבים בהפעלת הפעילות השיווקית של המשקיפה. לנרשמים לא תהיה טענה או דרישה כלפי המשקיפה בקשר למסירת פרטיהם כאמור והם מוותרים בזאת על כל טענה ו/או תביעה כאמור.
 3. מילוי טופס ההרשמה מהווה הסכמה של הנרשם לכך שפרטי הנרשם שלו וכל נתון שיופק על סמך ניתוח פרטים אלה וכל מידע אודותיו שהגיע ו/או יגיע לידיעת המשקיפה, יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של חברה או מי מטעמה, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות הבאות: (א) למטרות שיווק, פרסום, קידום מכירות ומכירות ולמטרת פניה לנרשם בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון (לרבות בכתב, בדפוס, בטלפון, הודעת טקסט, פקס, בדרך ממוחשבת או באמצעי אחר); (ב) לצרכי עידוד נאמנות, ניתוח ומחקר סטטיסטי, עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר בקשר לנושא שיווקי; (ג) לצרכים פנימיים, כגון צרכי תחקור תלונות ו/או ביקורות; וכן (ד) לצרכי דיוור חומר שיווקי ופרסומי, לרבות באמצעות "עוגייה" (cookies.) שימוש כאמור בפרטי הנרשם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות. עוד מוסכם שמידע כאמור יחשב לקניינה של המשקיפה והנרשם מוותר בזאת על כל טענה בגין שימוש ו/או בעלות במידע כאמור, לרבות ויתור על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א 1981. המשקיפה לא תיחשב כמפרת התחייבות לפרטיות או פוגעת בפרטיות משתמש בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ"ה – 1995, שיהיה בו כדי לזהות משתמש או להתחקות אחריו על ידי אחר, ואשר נובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככלל ותקשורת מחשבים בפרט.
 4. הנרשם מאשר שידוע לו שלא חלה עליו חובה חוקית למסור את פרטיו וכי מסירת המידע הנ"ל נעשית מרצונו החופשי ובהסכמתו. הנרשם מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטים שמילא ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.
 5. נרשמים: (א) שמתנגדים לשימוש בפרטיהם; או (ב) שמעוניינים להסיר עצמם ממאגר המידע הרשום בבעלות חברה; או (ג) שמבקשים שלא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר; יודיעו על כך בכתב באתר האינטרנט של המשקיפה או באמצעות מנגנון ההסרה שיימצא בכל דיוור ובמקרה זה המשקיפה תפעל בהתאם להוראה שנמסרה לה.

 שמירה על סודיות

 1. המשקיפה אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה.
 2. המשקיפה משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. המשקיפה משתמשת בחברת ויזה כאל, העומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי תקן PCI Level 1.
 3. האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL, כלומר כל התקשורת שבין הדפדפן (אצל הלקוח) לאתר (כלומר שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הינה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר.
 4. במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, המשקיפה לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוחה או למי מטעמה, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
 5. המשקיפה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוחה.
 6. הנהלת האתר עושה מאמץ לספק ללקוחה שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, הנהלת האתר אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל הנהלת האתר או אצל מי מספקיה.
 7. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע״י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אובדן, אי נוחות, עוגמת נפש וכיו"ב, תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמשת או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.

מבצעים והטבות

הטבת הרשמה לניוזלטר – ההטבה מקנה 10% הנחה חד פעמית לרכישה באתר, לאחר הזנת כתובת המייל בתיבת הפופ-אפ בכניסה לאתר האינטרנט של המשקיפה.

*המשקיפה שומרת לעצמה הזכות לשנות את ההטבות המצוינות לעיל בהתאם לשיקול דעתה.

 ט.ל.ח 

זכאות לשימוש באתר

לקוחה רשאית לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:

1) הלקוחה כשירה לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנה קטינה (מתחת לגיל 18) או אינה זכאית לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יצורף אישור האפוטרופוס בכתב.

2) הלקוח הנו בעל תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.

3) הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.

4) הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל

5) השימוש בשירותים של אתר המשקיפה מהווה הודאה כי הלקוחה מצהירה ומתחייבת כי היא עומדת בכל דרישות הזכאות אנו מתארים בתנאים אלה. אנחנו עדיין רשאים לסרב לתת גישה לאנשים מסוימים או להשתמש בשירותים. אנו יכולים גם לשנות את הקריטריונים לזכאות שלנו.